Proszę wyłącz adblocka. Staram się, by reklamy nie przeszkadzały w czytaniu strony...

piątek, 3 czerwca 2016

Fotografie ze zlotu Golfa V

Z racji posiadania takiego cuda przez moją żonę - byłem niedawno na zlocie i popykałem troszkę fotek. Poniżej będzie artykuł galeriowy, ale też takie są potrzebne. Żona posiada auto z silnikiem 2,0 FSI o mocy 150 KM bez doładowania. Silnik wbrew obawom zachowuje się bardzo fajnie. Póki co nie zepsuło się w nim nic, więc oby nie zapeszać. Jedynym minusem jest to, że łyka tylko 98 oktanów. 

Jeśli macie jakieś pytania co do kwestii technicznych zdjęć - chętnie odpowiem. 


1 komentarz:

  1. Sam dobrych kilka lat jeździłem golfem i według mnie był to samochód niezawodny! Zacząłem się zastanawiać, czy nie wymienić swojego obecnego auta na właśnie jakiś nowszy model golfa... Obecny samochód niestety nie był dobrym zakupem, ciągle coś mi się w nim psuje. Stąd pomysł aby powrócić do golfa. Poza tym, świetne foty! Nigdy nie byłem na tego typu zlocie.

    OdpowiedzUsuń

Proszę komentować artykuły. Proszę nie robić wycieczek osobistych do innych komentujących. Proszę nie reklamować swoich stron w komentarzach. Takie komentarze będą usuwane, a nagminne niestosowanie się do próśb spowoduje zaostrzenie dodawania komentarzy.